Dwoje w jednym

DWOJE-W-JEDNYM
DWOJE W JEDNYM

Dopóki każdy z nas ma swoją własną teraźniejszość, w każdej relacji w istocie jesteśmy nadal oszukani, ponieważ w rzeczy samej nie jesteśmy razem, chociaż jesteśmy przyjaciółmi. Jeśli chodzi o mężczyznę i kobietę, on jest nadal on, a ona jest ona. On szuka swojej równowagi w niej, a ona swojej w nim. Zupełnie inaczej jest, gdy dwoje jest w duchu jednością, żyją jedną teraźniejszością i w ten sposób jedno drugiemu daruje rzeczywistość. On jest życiem dla niej, a ona dla niego. W tym wypadku człowiek człowieka wybudza z ram własnej teraźniejszości do życia.

Każde dwie teraźniejszości, niezależnie od wzajemnej relacji, łączą się w jedność. Dla ducha nie jest istotne to, czym tworzymy relację, lecz że się darowujemy dla czegoś, czy też darowujemy w pełni. Niech dwoje połączy się w jedno. Gdy to się stanie, cel zostaje osiągnięty, a dusza zostaje urodzona w duchu łącznej teraźniejszości.

Nieważne według kogo nasza dusza została urodzona ani nie jest ważne dla kogo jesteśmy narodzinami jego duszy. Ważne, żebyśmy dopuścili wszystkie możliwości. Duszę zapłodni się połączeniem i gdy się już raz połączy, połączenie jest wieczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *